Sukces naszej uczennicy w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Jest nam niezmiernie miło podzielić się wspaniałą wiadomością! 15 kwietnia 2024 roku w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W turnieju wzięli udział najlepsi zawodnicy z powiatu. Nasza szkoła była wspaniale reprezentowana przez niezwykle utalentowaną uczennicę klasy 4 - Zuzannę Moskal!
Zuzia wykazała się wysokim poziomem wiedzy i zajęła miejsce III. Z rąk przybyłych na turniej gości odebrała pamiątkowy dyplom oraz przygotowane nagrody rzeczowe.
To ogromny sukces, który wzbudza w naszej społeczności ogromną dumę i radość!
Serdecznie gratulujemy Zuzannie i cieszymy się, że wiedza, którą posiada będzie pomocna w działalności w ramach Dziecięcej Drużyny Pożarniczej, której jest druhną. Jesteśmy przekonani, że swoją pasją, zaangażowaniem i wiedzą będzie kontynuowała swoją świetną drogę.
Gratulujemy Zuzannie i życzymy Jej sukcesów w kolejnych latach.