Cyrk "Szok"

28 lutego 2024 r. gościliśmy w naszej szkole cyrk SZOK z Ukrainy.  Wszyscy uczniowie, począwszy od przedszkolaków aż do uczniów  klasy 7, śledzili z zapartym tchem występy pary cyrkowców.

Artyści zabawiali uczniów pokazami akrobatycznymi, iluzji, żonglerki. Swoje umiejętności akrobatyczne miały okazję zaprezentować również gołębie ozdobne oraz dwa pudelki. Niespodzianką okazały się być również: dmuchany Spider-Man, słoń oraz niedźwiedź, którzy angażowali uczniów do wspólnej zabawy.

Uczniowie mogli nie tylko podziwiać triki cyrkowe, ale również wziąć czynny udział w  niektórych sztuczkach. Całość dopełniła wesoła muzyka i barwne stroje artystów. Występ cyrkowy dostarczył wszystkim zebranym mnóstwo wrażeń i przeżyć.