Uroczysta akademia z okazji 250. rocznicy powołania Komisji Edukacji Narodowej i Dnia Nauczyciela

Dnia 16.10.2023 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela i 250. rocznicy powołania Komisji Edukacji Narodowej. Przygotowali ją uczniowie klas 2, 3 i 4 wraz z Samorządem Uczniowskim. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych wspaniałych pedagogów i pozostałych pracowników szkoły. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczycieli, ich poświęcenie, czujność i troskę o dobro każdego dziecka. Na zakończenie wybrzmiały serdeczne życzenia, uczniowie wspólnie zaśpiewali gromkie „Sto lat”.

Poczas uroczystości wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu #Laboratoria Przyszłości.