III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim ,,Święty Jan Paweł II - patron rodzin”

W dniu 26 maja w Zespole Szkół w Brzeznicy odbyło sie podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Literackiego ,,Święty Jan Paweł II - patron rodzin”. Celem konkursu było promowanie wśród młodzieży postaci Świętego Jana Pawła II Wielkiego Polaka, którego osoba może pomóc w budowaniu autorytetu wśród uczniów.

Ponadto rozwijanie zdolności kreatywnego pisania, sprawności językowej oraz kultury słowa. Zadaniem uczestnika konkursu było samodzielne napisanie pracy– opowiadania w wyraźny sposób nawiązującego do hasła przewodniego konkursu. Nasza uczennica kl 6 Karolina Machaj zajęła III miejsce. Opiekunem Karolinki była Pani Barbara Polniaszek.

Karolinie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów  oraz wytrwałości w rozwijaniu swoich pasji.