Przemysław Kułak podwójnym finalistą konkursów przedmiotowych

Miło nam poinformować, że uczeń naszej Szkoły – Przemysław Kułak z klasy VIII został finalistą dwóch prestiżowych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty – z chemii oraz z biologii. Przemysław ma już na swoim koncie tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii, który zdobył w ubiegłym roku szkolnym.

Są to duże sukcesy Przemysława, gdyż podczas trzyetapowych zmagań konkursowych wykazał się wiedzą i umiejętnościami daleko wykraczającymi poza podstawę programową. Dzięki temu już zapewnił sobie pierwszeństwo w rekrutacji do wybranej szkoły ponadpodstawowej.

Dziękujemy Przemkowi, ambitnemu i skromnemu Uczniowi, za godne reprezentowanie naszej Szkoły. Gratulujemy i cieszymy się z jego sukcesu!
Jesteśmy przekonani, że potencjał intelektualny, jaki posiada w przyszłości zaowocuje kolejnymi wielkimi sukcesami, czego serdecznie życzymy.

Do konkursów kuratoryjnych przygotowywały Ucznia jego nauczycielki: pani Anna Kobos (chemia) oraz pani Aniela Dydo (biologia).

Serdecznie gratulujemy Przemkowi,  jego rodzicom oraz nauczycielom.