Podsumowanie konkursu na prezentację multimedialną „Oszczędzaj energię”

W szkolnym konkursie multimedialnym pod hasłem „Oszczędzaj energię” wzięło udział  3 uczniów z klas IV – VIII. Zadaniem uczestników  konkursu było wykonanie prezentacji multimedialnej w programie PowerPoint na temat oszczędzania energii. Konkurs trwał  od 15 grudnia 2022 roku do 10 stycznia 2023 r. Każdy uczestnik konkursu mógł przygotować  jedną prezentację, która nigdy wcześniej nie była publikowana. Komisja konkursowa oceniała zawartość merytoryczną,  kreatywność, oryginalność i pomysłowość oraz formę estetyczną pracy. Po obejrzeniu wszystkich prezentacji przyznała trzy  równorzędne nagrody następującym uczestnikom:

I miejsce – Laura Wojciechowska,

I miejsce – Wiktor Kot,

I miejsce – Julia Moskal.

Uczniowie otrzymali nagrody na apelu  podsumowującym  projekt ,,Zostań Mistrzem Energii”.