Szkolne stojaki na rowery jak nowe!

W ramach działań konkursowych : "Razem działamy, czysto oddychamy" uczniowie klasy 4,5 i 6 na lekcjach techniki odnowili szkolne stojaki na rowery. Najpierw bardzo dokładnie oczyścili metal, materiał, z którego wykonane są stojaki. Przynieśli ze sobą potrzebne narzędzia potrzebne do pracy: szczotki druciane i papier ścierny. Przy okazji dowiedzieli się jak konserwować metal, aby nie korodował. Następnie stojaki zostały pomalowane. Teraz nasze szkolne stojaki wyglądają jak nowe i zachęcają do "parkowania" naszych rowerów. Wszyscy uczniowie bardzo zaangażowali się we wszystkie prace. Bardzo serdecznie dziękujemy.

W zajęciach wykorzystano narzędzia zakupione dzięki udziałowi naszej szkoły w programie Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości i #LaboratoriaPrzyszlosci