Żegnajcie wakacje - witaj szkoło!

Po dwumiesięcznym wypoczynku, po wielu dniach wypełnionych wakacyjną radością, nadszedł dzień, w którym powitaliśmy nowy rok szkolny.

1 września - po uroczystej Mszy Świętej w kościele parafialnym w Straszęcinie -  punktualnie o godzinie 9.00 zebraliśmy się w  sali gimnastycznej, by uczestniczyć  w inauguracji roku szkolnego 2022/2023. Uroczystą akademię przygotowali uczniowie klas II, IV i VI pod opieką pani Elżbiety Knap. Uczniowie i ich rodzice oraz grono pedagogiczne szkoły zostali serdecznie powitani przez  Panią Dyrektor, która życzyła wszystkim  wielu sukcesów w nowym roku szkolnym oraz przedstawiła organizację pracy szkoły na ten dziesięciomiesięczny okres pracy i wysiłku intelektualnego. Następnie uczniowie udali się na krótkie spotkania z wychowawcami klas.

Wszystkim uczniom jeszcze raz życzymy wiary w siebie i swoje umiejętności, wielu sukcesów, radości i wytrwałości w realizacji zamierzonych celów. Powodzenia!

Fotorelacja z uroczystości została wykonana przez uczniów na sprzęcie zakupionym dzięki udziałowi szkoły w programie Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości i #LaboratoriaPrzyszlosci