ORYGINALNE PREZENTY

Obecnie panuje moda na drobne prezenty, którymi obdarowuje się gości. Niewielki upominek to miła forma podziękowania za udział w tym ważnym dniu dla organizatora imprezy. Pomysłów na prezent dla gości jest mnóstwo…

Z okazji Uroczystości  Poświęcenia Sztandaru i Nadania Szkole Imienia Błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego chcieliśmy obdarować naszych gości podarunkiem niepowtarzanym i żeby stanowił pamiątkę (być może) na lata.

Przygotowaliśmy (własnoręcznie siejąc i sadząc) piękne, niewielkie roślinki domowe, ogrodowe zachwycające kształtem i kolorystyką, a dodatkowo posiadające walory użytkowe. Nasze zioła, rośliny miododajne, antysmogowe okazały się strzałem w dziesiątkę.  Uśmiech, przychylne komentarze obdarowanych stanowiły, że nasza praca została doceniona.

Uczniowie realizujący ekologiczny projekt ,,Drzewo Franciszka 2022”