Konkurs na logo szkoły rozstrzygnięty

Zadaniem konkursu było zaprojektowanie znaku graficznego (logo) Szkoły Podstawowej w Woli Wielkiej, w związku planowanym na 4 czerwca 2022 r. nadaniem szkole imienia bł. kard. Stefana Wyszyńskiego. W konkursie zorganizowanym pod patronatem Dyrektora szkoły wzięło udział 10 uczniów naszej szkoły z klas IV-VIII. Prace wykonano w różnorodnych technikach i formatach elektronicznych.

Projekty oceniane były zgodnie z następującymi kryteriami: zgodnością projektu z danymi naszej szkoły, oryginalnością autorskiego znaku, łatwością zapamiętywania, czytelnością i funkcjonalnością projektu oraz estetyką wykonania.

I miejsce zajęło logo Mateusza Grądziela z klasy VIII, stając się tym samym znakiem rozpoznawczym naszej szkoły.

II miejsce powędrowało do uczennicy klasy V - Julii Czerwiec.

III miejsce ex aequo zdobyli  Julia Grądziel z klasy IV oraz Przemysław Kułak z klasy VII.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wykonanie prac.  Gratulujemy pomysłowości i kreatywności!!!