Przyroda wokół nas

Uczennice klasy V podczas zajęć koła biologicznego wykonały prezentację multimedialną nt ,,Zwierzęta – gatunki chronione i zagrożone wyginięciem”.

Prezentacja była przeznaczona dla najmłodszych uczniów w naszej szkole  - dzieci z oddziału przedszkolnego i grupy z klasy ,,0”.

Podczas spotkania koleżanki pokazały dzieciom prezentację, a następnie przeprowadziły quiz wiedzy nt pokazanych zwierząt. Najmłodsi rozpoznawali zwierzęta na ilustracjach, rozpoznawali odgłosy jakie one wydają oraz popisywali się wiedzą nt poznanych organizmów. Na zakończenie dzieci malowały kolorowanki wybranych zwierząt.

Spotkanie przebiegało w wesołej atmosferze.

Uczennice klasy V Julia Czerwiec, Karolina Machaj i Katarzyna Żmuda perfekcyjnie wywiązały się z zadania.