Finał projektu „Mały świat dużego pieniądza” - wycieczka do Warszawy

11 czerwca 2019 r. uczniowie klas IV i V wzięli udział w wycieczce  do Warszawy. Była to główna nagroda od Fundacji Śnieżka ,,Twoja Szansa” za aktywne uczestnictwo w comiesięcznych zajęciach projektu ,,Mały świat  dużego pieniądza”.

Uczniowie mieli okazję zwiedzić  Centrum Pieniądza NBP, przeżyć naukową przygodę podczas pobytu w Centrum Nauki Kopernik. W programie znalazło się również zwiedzanie miasta i zapoznanie z zabytkami Warszawy.  Dzieci poznały także historię warszawskiej syrenki, spacerowały po bulwarach wiślanych, zobaczyły piękne ogrody Zamku Królewskiego oraz Starówkę. Wycieczka była pełna niezapomnianych wrażeń.

Wszyscy uczniowie klas czwartej i piątej wraz z opiekunami bardzo dziękują Pani Annie Mikrut Prezes Fundacji Śnieżka „Twoja Szansa” za sfinansowanie wycieczki. Serdecznie dziękujemy także Pani Dorocie Janidze za organizację wyjazdu do stolicy oraz opiekunom wycieczki Paniom Agnieszce Jedynak i Wioletcie Pytel.