Szkoła przyjazna utalentowanym uczniom

To już kolejny raz, kiedy Kurator Oświaty poprzez wręczenie Certyfikatu „Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom” potwierdza, że nasza szkoła stwarza uczniom wyróżniające się warunki w dziedzinie rozwijania zdolności i osiągania sukcesów w konkursach przedmiotowych, organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Na tegoroczny sukces zapracowali uczniowie klasy VIII: Gabriela Kułak – laureatka z języka polskiego, Wiktoria Kleszcz i Paulina Żmuda - laureatki z biologii, Karol Chmiel i Patryk Persak  - finaliści z geografii oraz ich nauczyciele: Agnieszka Jedynak, Aniela Dydo i Marta Knych. Cieszymy się bardzo z tego wyróżnienia i jesteśmy dumni z naszych uczniów.

Gratulujemy uczniom i ich nauczycielom oraz życzymy kolejnych sukcesów w nowym roku szkolnym.