Konkurs geograficzny

„Wiedza jest drugim słońcem dla ludzi”

Platon

KONKURS GEOGRAFICZNY „WULKANY NIEBEZPIECZNE PIĘKNO” ROZSTRZYGNIĘTY

Każdy konkurs pomaga odkrywać talenty i drzemiące w nas pokłady wiedzy!

Wykazaliście się w tym konkursie prawdziwym wulkanem wiedzy i talentem plastycznym!

Wulkany to jeden z przedziwnych, groźnych, a zarazem pięknych zjawisk natury na naszej planecie. A Wy już posiadacie wiedzę jak i gdzie powstają wulkany i dlaczego ludzie osiedlają się pobliżu grożącego im niebezpieczeństwa…

Szkolny konkurs geograficzny składał się z dwóch etapów:

I część – to odkrycie w Was talentu plastycznego (który niewątpliwie posiadacie)

II część – zdobycie przez Was wiedzy,  zrozumienie trudnych pojęć i zjawisk na temat wulkanów.

DO ODWAŻNYCH ŚWIAT NAZLEŻY

Gratuluję zdobycia „cząstki” wiedzy o świecie:

I MIEJSCE ZDOBYWA KORNELIA POŁCHOWSKA

II MIEJSCE KAMILA KROGULSKA

III MIEJSCE ANTONI MOSKAL

(muszę wspomnieć, że Antoni jeszcze nie miał lekcji na temat zjawisk wulkanicznych, więc musiał samodzielnie poszukiwać informacji i ciekawostek).

Na odważnych zdobywców wiedzy z dziedziny wulkanologii czekają dyplomy i niespodzianka!

Marta Knych